صفحه اصلی > اطلاعیه های مدرسه 
اخبار > اردوی يزد ویژه دانش‌آموزان پایه هشتم


  چاپ        ارسال به دوست

اردوی يزد ویژه دانش‌آموزان پایه هشتم

حضرت امام جعفر صادق (ع) : نوجوانان را درياب زيرا كه آنان سريع تر به كارهاى خير روى مى آورند.

ولی محترم

با سلام و عرض ادب

احتراماً به استحضار می‌رساند مدرسه در نظر دارد اردوی يزد ویژه دانش‌آموزان پایه هشتم از تاریخ پنج‌شنبه 18 آذر تا دوشنبه صبح 22 آذر را به شرح زیر برگزار نماید.

محل اسکان دانش‌آموزان، اردوگاه تفریحی محمد آباد يزد می‌باشد.

رفت‌و‌آمد به يزد با قطار صورت می‌پذیرد.

برنامه‌های تفریحی و استفاده از سالن‌های ورزشی، زمين چمن مصنوعي، جُنگ‌های شبانه، بازدید از اماکن تاریخی و خرید از بازار و پارك آبي برنامه‌های این اردو می‌باشد.

با توجه به اینکه ضروری است بلیت‌های قطار به نام دانش‌آموزان شرکت‌کننده در اردو صادر شود، خواهشمندیم رضایت‌نامه ذیل برگه را نهایتاً تا دوشنبه سوم آبان ماه به دفتر معاونت اجرایی مدرسه، جناب آقای حسینی تحویل فرمایید زیرا بعد از باز شدن بلیت قطارها، گرفتن بلیت جدید ممکن و مقدور نخواهد بود. پیشاپیش از اینکه در این امر ما را یاری می‌فرمایید، از شما سپاسگزاریم.

پس از بررسی‌ها، هزینه‌ی اردو مبلغ 420 هزار تومان پیش‌بینی گردید که نیاز است به‌منظور قطعی شدن ثبت‌نام فرزندتان در اردو، مبلغ فوق را به معاونت اجرایی مدرسه ارسال فرمایید.

جزئیات برنامه‌ها و سایر موارد مورد نیاز، پیش از اردو به صورت دقیق و کامل اطلاع‌رسانی خواهد شد.

در پایان ان‌شاءالله با آرزوي خاطره‌اي خوش و به ياد ماندني در این اردو كه در ذهن دانش‌آموزان ثبت خواهد شد و با حمایت و همراهی شما اولیای بزرگوار این سفر به بهترین نحو ممکن و شایسته برگزار خواهد شد. با آرزوي توفيق روز افزون معلمين راهنماي پايه هشتم


دانلود فايل : فایل.pdf ( 512KB )


٢١:٠٩ - چهارشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٥    /    شماره : ٤٥٤٨    /    تعداد نمایش : ٦٠١کليه حقوق اين سايت متعلق به پورتال مجتمع آموزشی مفید می باشد.