صفحه اصلی > اطلاعیه های مدرسه 
اخبار > گزارش ساخت مدرسه توسط مجتمع مفید


  چاپ        ارسال به دوست

گزارش ساخت مدرسه توسط مجتمع مفیدهمانطور که مستحضرید پس از زلزله ی کرمانشاه در پاییز 96، مجتمع اموزشی مفید تصمیم گرفت با توجه به ظرفیت موجود خانواده بزرگ مفید ( که مبلغ 31 میلیون و 460 هزار تومان از کمک های مدرسه ما بوده است.) اقدام به ساخت مدرسه در آن استان نماید.
ولذا با پیگیری های مستمر با توجه به تشخیص مسولین منطقه، شهرستان زلزله زده گیلانغرب انتخاب و زمینی به مساحت حدود ۱۲۰۰ متر برای احداث یک باب مدرسه ۶ کلاسه در اختیار مجتمع مفید قرار داده شد که امید است مدرسه برای مهر ماه سال تحصیلی جدید مورد بهر ه برداری کامل قرار گیرد.
میزان پیشرفت فیزیکی و میزان هزینه کرد:
با توجه به نظر کارشناسی و اتمام موارد زیر شامل :
فندانسیون، اسکلت، پوشش سقف و عایق، برق کشی، نصب پنجره و درب های upvc و... از نظرفیزیکی حدود ۶۵ الی ۷۰ درصد کار انجام و بنا بر اسناد حدود 370 میلیون تومان تا کنون هزینه گردیده است.
موارد باقی مانده:
سی درصد باقیمانده ی کار شامل موارد زیر میگردد:
لوله کشی و شیر الات و...، سرامیک کف، سرامیک سرویس بهداشتی، درب داخل، پوش دیوارها، نما و ساختمان سرایداری مدرسه.
تجهیزات کلاس ها شامل میز و نیمکت، میزهای اداری، تخته وایت برد کلاس ها و.... توسط سازمان نوسازی مدارس استان کرمانشاه تامین گردد.
سایر تعهدات مجتمع و باقیمانده ی هزینه ها :
با توجه به مجموع باقیمانده ی امور ابنیه که ذکر گردید بعلاوه ی موارد زیر شامل :
احداث سرایداری مدرسه به مساحت حدود ۴۵ متر
۵ دستگاه کولر آبی
۶دستگاه l.c.d.مدل 55
۳ دستگاه لب تاپ اموزشی
۳ دستگاه ابسردکن
دیوار حائل مدرسه
آسفالت کف
که برای اتمام و تکمیل پروژه حدود ۳۵۰ میلیون تومان دیگر مورد نیاز است تا بتوان با لطف خدا و ادامه کمک های خانواده بزرگ مفید در اول مهر 98 شاهد حضور دانش آموزان در آن دبستان باشیم.


١٠:٠٢ - يکشنبه ٣٠ تير ١٣٩٨    /    شماره : ٦٧٦٣    /    تعداد نمایش : ٣٣٩کليه حقوق اين سايت متعلق به پورتال مجتمع آموزشی مفید می باشد.