صفحه اصلی > مصوبات و صورت جلسات 
اخبار > صورتجلسه شماره 1 انجمن اولیا مربیان


  چاپ        ارسال به دوست

صورتجلسه شماره 1 انجمن اولیا مربیان

باسمه تعالی

فرارسیدن سال تحصیلی جدید را حضور مدیریت محترم، همکاران ارجمند، معلمین دلسوز، دانش‌آموزان پرتلاش و اولیای گرامی تبریک عرض می‌نماییم و از خداوند منان سال تحصیلی سرشار از موفقیت در عرصه‌های دانش و معرفت برای همگان مسألت داریم.

اولین جلسه‌ی انجمن اولیا و مربیان دبیرستان دوره اول مفید (ص) با حضور مدیریت محترم مدرسه جناب آقای میرقاسمی، معاونت محترم اجرایی مدرسه جناب آقای حسینی و اعضای گرامی انجمن در روز سه‌شنبه 95/7/275 رأس ساعت 16 در دفتر مدیریت مدرسه برگزار گردید.

جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید توسط جناب آقای میرقاسمی آغاز و سپس با انجام رأی‌گیری و توافق همه افراد اعضا هیأت رییسه مشخص شدند.

جناب آقای دکتر پورنقی ریاست انجمن، سرکار خانم دکتر احمدی نائب رییس و سرکار خانم خوشه‌چین دبیر انجمن برای سال تحصیلی جاری انتخاب شدند.

در ادامه با توجه به آغاز سال تحصیلی و شروع به شکار سرویس مدرسه با هدف ساماندهی و بهینه کردن وضعیت سرویس مدرسه، بهداشت اتومبیل، بحث‌های اخلاقی و رفتاری رانندگان، ایمنی دانش‌آموزان و انعکاس موارد مختلف به شورای سرویس مدرسه در دستور کار قرار گرفت.

در شورای سرویس مدرسه جناب آقای حسینی معاونت محترم اجرایی مدرسه به عنوان نماینده مدیریت محترم مدرسه، جناب آقای پورنقی نماینده اصلی در شورای سرویس مدرسه و پیمانکار سرویس ضمن ایجاد هماهنگی‌های لازم درخصوص نحوه‌ی مطلوب سرویس‌دهی به دانش‌آموزان و نظارت بر عملکرد سرویس مدرسه حضور دارند.

همچنین جناب آقای آگاه در پیگیری و بررسی امور سرویس دانش‌آموزی همراهی و فعالیت خواهند داشت.

شماره تلفن نماینده انجمن و شورای سرویس به منظور دریافت پیشنهادات و انتقادات اولیای گرامی و ارزیابی عملکرد پیمانکار سرویس 09355720125 می‌باشد.

همچنین رسیدگی به وضعیت بوفه‌ی مدرسه و نظارت بر عرضه‌ی مواد غذایی توسط اعضای محترم بررسی گردید و مقرر شد با عنایت به اهمیت موضوع ضمن نظارت جناب آقای حسینی و ارزیابی یکایک اعضای محترم انجمن، جناب آقای دکتر باطنی به عنوان ریاست کمیسیون بهداشتی و امور پزشکی انجمن با چک‌لیست کنترل فنی نسبت به بازرسی و نظارت ادواری اقدام فرمایند.

با توجهبه اهمیت و لزوم صرف صبحانه و نقش این وعده‌ی غذایی در بهبود عملکرد ذهنی و فرایند یادگیری و ترغیب دانش‌آموزان با ایجاد تنوع در صبحانه، اعضای انجمن در اولین جلسه به بحث و بررسی این مهم پرداختند.

از آنجاکه وعده صبحانه نقش برجسته‌ای در بهبود سلامت و شکوفایی استعدادهای دانش‌آموزان خواهد داشت شایسته است اولیای محترم با حضور و حمایت خود از این برنامه و مشارکتدر این امر جمعی اقدام فرمایند.

هزینه پیش‌بینی شده سرانه هر دانش‌آموز بر برنامه صبحانه مبلغ 3/000/000 ریال تعیین گردید. زمان صرف صبحانه ساعت 8:45 8:20 صبح می‌‌باشد.

در ادامه به منظور تعامل هرچه بیشتر اولیای محترم و با هدف همفکری و توانمندی در زمینه تخصص و مهارتشان کارگروه‌هایی زیر نظر انجمن اولیا ومربیان مدرسه تشکیل گردید.

کمیسیون بهداشتی و امور پزشکی:

رییس جناب آقای دکتر باطنی نائب رییس: سرکار خانم دکتر اسحاقیان

کمیسیون فرهنگی و امور آموزشی:

رییس: سرکار خانم دکتر احمدی نائب رییس: جناب آقای حبیبی- سرکارخانم خوشه‌چین

کمیسیون پشتیبانی و امور اجرایی:

رییس: جناب آقای مهندس آگاه نائب رییس: سرکارخانم حاتمی

همچنین مقرر شد در تنظیم دستور جلسات ضمن طرح و بررسی موضوعات دریافتی از خانواده‌های محترم توسط اعضای انجمن و ارائه گزارش ماهانه و برنماه‌های مصوب سال تحصیلی توسط مدیریت محترم مدرسه با توجه به تقویم اجرایی مصوب مدرسه برای سال تحصیلی محورهای مهم و مشارکت‌پذیر اولویت‌بندی شده و مورد هم‌اندیشی قرار گیرد.

پیشنهاد حضور اعضای شورای دانش‌آموزی در یکی از جلسات انجمن نیز مطرح گردید.

زمان جلسات انجمن روزهای سه‌شنبه هفته اول هر ماه رأس ساعت 16 عصر می‌باشد.

جلسه در ساعت 18 با ذکر صلوات به پایان رسید.


٢٢:٠٠ - يکشنبه ٧ آذر ١٣٩٥    /    شماره : ٤٧١٧    /    تعداد نمایش : ٤٩٩کليه حقوق اين سايت متعلق به پورتال مجتمع آموزشی مفید می باشد.