صفحه اصلی > مصوبات و صورت جلسات 
اخبار > صورتجلسه شماره 4 انجمن اولیا و مربیان


  چاپ        ارسال به دوست

صورتجلسه شماره 4 انجمن اولیا و مربیان
باسمه تعاليجلسه انجمن اولیا ومربیان دبیرستان دوره اول مفید (2) روز شنبه 95/10/11 رأس ساعت 16 در دفتر مدیریت محترم مدرسه برگزار گردید.

حاضرین جلسه: آقای میرقاسمی، آقای حسینی، آقای پورنقی، آقای حبیبی، آقای آگاه، خانم حاتمی، خانم خوشه‌چین

در ابتدای جلسه ضمن پیگیری موضوعات و مباحث جلسه گذشته پیرامون پیشنهادات و نظراتی که اولیای محترم با اعضای انجمن

مطرح کردند بحث وتبادل نظر شد. تصمیمات به شرح ذیل به اتفاق آرا تصویب گردید:

۱ - رباست محترم انجمن جناب آقای پورنقی با طرح مسائلی پیرامون فرایند تکمیلی امور آموزشی وافزایش محسوس میزان رضایت‌مندی اولیا گرامی از ساختار علمی، آموزشی و پژوهشی در تمامی پایه‌ها در مقایسه با مراتب نظرسنجی سال تحصیلی گذشته، گزارشی از نظرات وپیشنهادات خانواده‌های محترم را ارائه نمودند. مدیریت محترم مدرسه نیز در این خصوص با اشاره به طرح سازماندهی جدید کادر آموزشی و دبیران ارجمند پایه‌ها وتجمیع و بکارگیری مجموعه تجارب و همچنین برنامه‌ریزی در کاهش تعداد دانش‌آموران هر کلاس به حدود ۲۷ نفر، دلایل موثر در رشد و تعالی آموزشی را تائید و مطرح نمودند.

۲- مقرر شد در گروه‌های تلگرامی هر پایه اعضا محترم انجمن مجموعه نقدها و پیشنهادات و نظرات اولیا گرامی در راستای فرایند آموزشی و تربیتی را به دقت پیگیری نموده و پس از استخراج، تجمیع و تحلیل در کمیسیون فرهنگی و امور آموزشی، در جلسه انجمن طرح و بررسی گردد.

۳ - مصوب گردید با عنایت به شرایط آلودگی هوا در روزهایی که صرفاً فعالیت سالنی تجویز می‌شود در ایام مورد نظر طی این سال تحصیلی نیز به دلیل قرابت مکانی و دسترسی و همجواری با مدرسه از امکانات سالن ورزشی خوابگاه دانشگاه شریف برای عموم دانش‌آموزان استفاده شود. برای سال تحصیلی آینده با برآورد هزینه سرانه دانش‌آموزی در اجاره و بهره‌برداری سالن ورزشی مزبور مراتب بررسی و در لیست هزینه‌های جانبی فوق برنامه منظور گردد تا با مشارکت مالی خانواده‌ها امکان مدیریت مطلوب برنامه تربیت‌بدنی و ورزش همه پایه‌ها فراهم گردد.

۴ - ضمن تقدیر و تشکر اعضای انجمن از مدیریت محترم و حوزه معاونت محترم اجرایی مدرسه در تجهیز کلاس‌ها به نیمکت‌های مناسب و استاندارد )برند نیلپر) مقرر شد طبق برنامه زمان‌بندی و با اولویت ویژه تمامی کلاس‌ها و فضاهای آموزشی به میز صندلی و نیمکت‌های مورد نظر مجهز و تکمیل گردد. همچنین امسال نیز 5 دستگاه تصفیه هوا به همت اولیای گرامی خریداری و در مجموع تعداد 8 کلاس به دستگاه مزبور مجهز گردید.

۵ - ضمن بررسی مجدد مجموعه مصوبات قبلی انجمن و استماع گزارشات اعضا محترم از مجموعه مباحث مطروحه و پیگیری‌های انجام شده، اقدام عاجل در مورد خرید و نصب دستگاه‌های حاوی ژل ضدعفونی‌کننده دست مورد تأکید اعضا قرار گرفت و مقرر شد نسبت به خرید و نصب در راهروها، سرویس بهداشتی و ورودی سالن غذاخوری اهتمام لازم توسط حوزه معاونت محترم اجرایی صورت پذیرد.

۶ - تقدیر خانواده‌های محترم و اولیا دانش‌آموزان از برگزاری مجموعه برنامه‌های دانش‌افزایی خانواده خصوصاً با گرایش تربیتی و خانواده از موضوعاتی بود که در جلسه مطرح گردید.

۷ - همچنین ضمن تشکر و قدر دانی از کیفیت قابل تقدیر مجموعه خدمات پیمانکار و راننده‌های محترم سرویس ایاب و ذهاب دانش‌آموزان مدرسه حسب تماس برخی از اولیا گرامی به این موضوع اشاره شد تا هیچ سرویسی زودتر از زمان ابلاغی مدرسه )ساعت 6:45) نسبت به رساندن و پیاده نمودن دانش‌آموزان در مقابل مدرسه اقدام ننمایند.

۸ - مصوب گردید با هماهنگی کمیسیون پزشکی و بهداشتی انجمن از تعدادی پدران محترم پزشک جهت همراهی در اردوی دانش‌آموزی اصفهان پایه نهم دعوت لازم صورت می‌پذیرید.

جلسه در ساعت 19 با ذکر صلوات به پایان رسید.


١٢:٣٥ - يکشنبه ١٩ دی ١٣٩٥    /    شماره : ٤٨٦٠    /    تعداد نمایش : ٤٤٦کليه حقوق اين سايت متعلق به پورتال مجتمع آموزشی مفید می باشد.