صفحه اصلی > مصوبات و صورت جلسات 
اخبار > صورت جلسه گروه ریاضی


  چاپ        ارسال به دوست

صورت جلسه گروه ریاضی

باسمه تعالي

صورت جلسه گروه ریاضی

شماره جلسه: 7

منشی جلسه: آقای بشارت

تاریخ: 17/11/95

روز:یکشنبه

شروع:16:30

پايان:18:30

ردیف

موضوعات

حاضرین

(آقایان)

تأخير (دقیقه)

1

تکلیف عید

خارستانی

2

المپیاد هندسه

بشارت

3

تقاضاها و توقعات بچه ها و اولیا

علوی

4

سنگانیان (20 دقیقه)

5

اسلامی (15 دقیقه)

6

راستاد (غایب)

رديف

عنوان

مصـــوبــــات

مسؤول پيگيري

(آقایان)

موعد

ضميمه

1

تکلیف عید

نهم : تکلیف مروری + آزمون از آن پس از عید

هشتم : تکلیف مروری + انتخاب یک تکلیف از : 1396 و مصاحبه با اطرافیان

هفتم : طرح یک آزمونک 10 نمره­ای به همراه پاسخنامه

دبیران

آخر بهمن

2

المپیاد هندسه

با توجه به شانس بیشتر دانش آموزان هشتم برایشان کلاس فشرده المپیاد هندسه در روزهای پنجشنبه و جمعه 28 و 29 اسفند گذاشته شود.

3

تقاضاها و توقعات بچه ها و اولیا

در نهم بچه ها توقع داشتند فراتر از کتاب گفته شود و مثلا در حدی کار شود که بتوانند در آزمونهای انرژی و تیزهوشان قبول شوند. به بچه ها تفهیم شده که ما حداکثر تلاش خود را برای آموزش عمیق و تا حدی تستی در نهم انجام می دهیم ولی زمان کلاس ریاضی برای این مقصود کافی نیست و اگر کسی چنین نیازی دارد خودش باید فعال باشد. ما صرفا می توانیم کتاب معرفی کنیم.

در هشتم برخی از اولیا و بچه ها نگران عدم موفقیت فرزندشان در کنکور هستند و ابراز می­کنند چه فایده دارد که الان بچه ها شاد باشند ولی در آینده دانشگاه خوبی قبول نشوند و به موقعیت و درآمد مطلوب نرسند و برای همیشه ناشاد باشند. زیرا نسبت به نتایج کنکور در دبیرستان خودمان چندان خوش­بین نیستند.

ما با دادن کارهای مثبتی و امتیازی و برگزاری کلاس کانگرو تا حدی رضایت را کسب کرده­ایم ولی اینها جای یک فعالیت نظام­مند و موثر را نمی­گیرد و کماکان شاکی داریم و رو به ازدیاد است.

در هفتم با برگزاری امتحانهای پیشرفته و معمولی و کارهای مشابه سعی کرده­ایم قبل از اینکه در بچه­ها و اولیا دغدغه­ای ایجاد شود احساس شود که ما پیگیر هستیم.


٠٠:١١ - پنج شنبه ٢١ بهمن ١٣٩٥    /    شماره : ٤٩٦٢    /    تعداد نمایش : ٥٢٠کليه حقوق اين سايت متعلق به پورتال مجتمع آموزشی مفید می باشد.