صفحه اصلی > مصوبات و صورت جلسات 
اخبار > صورت جلسه گروه مطالعات


  چاپ        ارسال به دوست

صورت جلسه گروه مطالعات


باسمه تعالي

صورت جلسه گروه مطالعات مدرسه مفيد

شماره جلسه: 15

منشي جلسه:

تاريخ: 19/1/1397

روز: یکشنبه

شروع: 15:45

پايان:16:30

موضوعات اخذ شده

حاضرین

(آقایان)

حضور

تأخير

یازدیدها

آزمندیان

ü

خروجی تکلیف عید

موسوی

ü

مسئولیت پذیری و ارزیابی توصیفی

طالبلو

ü

جشنواره گفتگو

شیخ الاسلامی

ü

کریمیان

ü

ردیف

عنوان

مصـــوبــــات

مسؤول پيگيري

(آقایان)

موعد

1

بازدید ها

بازدید های پایه هفتم و هشتم طبق برنامه زیر پیش بینی شده است:

پایه هفتم : 28 فروردین برای بازدید از موزه ایران باستان وقت گرفته خواهد شد. تاریخ مدنظر برای بازدید در صورت وقت موزه، سه شنبه 11 اردیبهشت می باشد. همچنین پیشنهاد شد، در صورت امکان بازدید از «موزه لوور» در مجاورت موزه ایران باستان به جهت جذابیت و اهمیت برای دانش آموزان فراهم شود.

پایه هشتم: 2 اردیبهشت،یکشنبه بازدید از باغ گیاه شناسی انجام خواهد شد. این بازدید از صبح تا عصر با حضور هر 5 کلاس و در راستای مباحث جغرافیای هشتم ( اقلیم شناسی و آب و هوای 5 قاره به همراه پوشش گیاهی متناسب) می باشد.

معلمین

پایه نهم

2

خروجی و برونداد تکلیف عید

تکلیف عید پایه هفتم : سفرنامه نویسی، یا گزارشی از بازدیدهای تاریخی در نوروز و ارائه آن در قالب های مختلف مانند فیلم، پاور،متن و... می باشد.که برای همه دانش آموزان اجباری می باشد .قرار بر این شد کارهای نمونه در معرض نمایش قرار گیرد.

همچنین در زمینه مسئولیت پذیری در منزل و فرم مربوط، قرار شد ضمن ارائه بازخورد توصیفی دبیر مطالعات در برگه ها، این برگه به همراه فرم مسئولیت مدرسه و بازخورد توصیفی معلمین در کنار کارنامه خردادماه تحویل اولیا شود.

تکلیف عید پایه هشتم به فعالیت اختیاری دانش آموزان بر روی توسعه آموزش و پرورش ژاپن و مقایسه آن با ویژگی های مدرسه زندگی می باشد که طبق سوالات ارائه شده توسط دبیر محترم باید ویژگی های آن با مدرسه خودمان مقایسه شود. این تکلیف ضمن ارائه در کلاس درس، موارد برگزیده آن بر روی تابلوی مطالعات نصب خواهد شد.

تکلیف عید پایه نهم نیز تماشای مستند آقای نخست وزیر درباره نهضت ملی شدن صنعت نفت و طبق آن پاسخگویی به کاربرگ ارائه شده می باشد که مورد ارزیابی توصیفی معلم در مدبر قرار خواهد گرفت.

معلمین

پایه نهم

3

مسئولیت پذیری و ارزیابی توصیفی

در پایه هفتم و هشتم برگه ارزیابی در خصوص مسئولیت مدرسه ای دانش آموزان تهیه شده که در آن ارزیابی دانش آموز از عملکرد خود و ارزیابی معلم از عملکرد دانش آموز به شکل توصیفی بازتاب می شود. این فرم به همراه کارنامه در پایان سال به دانش آموز تحویل داده خواهد شد.

4

جشنواره گفتگو

دوره نهایی جشنواره گفتگو بین پنج تیم برتر پایه هشتم و پنج تیم برتر پایه نهم در بازه 15 تا 19 اردیبهشت ماه و به مناسبت هفته گرامیداشت مقام شهید مطهری و ایام روز معلم برگزار خواهد شد.

به منظور ارتقاء سطح مسابقات و رسمی تر شدن آن دعوت از بزرگان مدرسه همچون جناب آقای دکتر دانش،جناب آقای افصح، جناب آقای صحاف زاده و ... برای داوری صورت گیرد. دعوت از خبرگزاری ها نیز برای پوشش خبری این مرحله، طراحی پوستر و تبلیغات مناسب، پیشنهاد شد که جناب آقای طالبلو مسئول پیگیری آن می باشند.


٠٠:٥٥ - يکشنبه ٢٦ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٥٧٩٥    /    تعداد نمایش : ٢٨٢کليه حقوق اين سايت متعلق به پورتال مجتمع آموزشی مفید می باشد.